Ettevõttest

OÜ Eramu on kohalikule kapitalile rajatud ettevõte, mis tegeleb ehitamisega Eestis katkematult alates 1991. aasta jaanuarist. Üle 30-aastane kogemus on võimaldanud meil üle elada ka kõige raskemad ajad ehitusturul ning pakkuda oma klientidele jätkuvalt kõrgetasemelist teenust.

Ehitustegevusele on meil litsents juba 11. detsembrist 1991. a. Oleme sellest ajast alates Eesti ehitusturul järjepidevalt tegutsenud, sel hulgas läbi kriisi- ja “masu”aastate. “Eramu” on praeguses Eesti Vabariigis välja antud kaubamärk nr 2. Ettevõtte omanikeks on väike ring Eesti eraisikuid, kes on aktiivselt seotud ka ettevõtte juhtimisega. Ettevõtet juhatab selle asutaja Heldur Loor. Kõik põhilised tööd teeme oma põhikohaga meistrimeestega, ainult eritööde puhul kasutame kvaliteetseid alltöövõtjaid:

  • Espak Ehitus OÜ (väliskrohvid)
  • LID Pluss OÜ (elektritööd)
  • Attic OÜ (ventilatsioonisüsteemid)
  • DVS Grupp OÜ (sanitaartehnilised tööd)
  • Megido OÜ (vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitrassid)

Eramu on ehitusturul usaldusväärne kaubamärk

OÜ Eramu roheline logo, mis aastate jooksul on olnud usaldusväärse ehitamise märgiks ligi 50 eramaja ehitusplatsil, kannab EV registeerimistunnust nr 002. Oleme uhked, et pole kordagi oma märki ebakvaliteetse teenusega määrinud ega pidanud seda kunagi kellegi eest peitma. Tänagi kaunistab heleroheline firmanimi meie autosid, kiivreid, kontorit ja ka seda kodulehte siin.

Väärtustame täpsust, korrektsust ja professionaalset meistritööd. Tulge ja saage meie klientidena osa Eesti ehitusturu usaldusväärseimast teenusest!

Saamislugu

OÜ Eramu asutaja ja tegevjuht Heldur Loor töötas EKE EMV-s alates 1978. aastast töödejuhatajana, hiljem vanemtöödejuhatajana. Aastal 1989 lahkus ta EMV-st ja asus tööle Eesti Taaras (sisuliselt praegune AS Espak) juhataja asetäitjana ehitusalal.

Aastal 1991. asutas ta väikeettevõtte Eramu koos Toivo Pärnaga. Hiljem, kui seadusandlus täienes, asutati aktsiaselts Eramu. Kuna Eesti iseseisvuse algusaastatel oli eramajade tellijaid vähevõitu, sai tehtud igat laadi ehitustöid ja objekte, näiteks Eesti Kunstimuuseumi Kadrioru lossi uus katusekate, balustraadid ja uus keskküttesüsteem (1995); endise miilitsamaja Nunne 18 rekonstrueerimine Tallinna Kesklinnavalitsuse hooneks (1994); hotelli Grand Hotel Mercure ja Tallinna Kaubamaja monoliitsest raudbetoonist liftišahtid (1997 ja ’98); Kuressaare reoveepuhasti raudbetoonkonstruktsioonid jpm.

Viimase 10 aasta jooksul oleme keskendunud oma põhikompetentsile – eramajade vundamendist võtmeteni ehitamine ja rekonstrueerimine. Valminud objektidega saate tutvuda leheküljel meie töid.

Tule tööle

Oskuslik, kogemustega ja kohusetundlik töömees on meie juures alati oodatud. Kui Sul on huvi Eramus töötada, helista või kirjuta juhatajale Heldur Loorile +372 50 33 879, heldur.loor@eramu.ee.